+ 86 18329092593sales@trustprints.com

Paketim me porosi të ushqimit

Është koha për t'i dhënë ushqimit tuaj një drag show. Certifikimi i klasifikimit të ushqimit, shërbim me një ndalesë. Bëjeni ushqimin tuaj yjet e së nesërmes.

Filloni tani
Një shumëllojshmëri produktesh letre dhe kartoni të disponueshme, duke përfshirë gota, kuti, kapakë dhe një qese letre të kuqe në një sfond të zi.

Trust Furnizuesi i paketimit të ushqimit

Nëse keni nevojë për një furnizues me porosi të paketimit të restorantit, mos kërkoni më larg se ne! Ne ofrojmë shërbimet e paketimit të ushqimit me cilësi më të lartë për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja.
Së pari, ne ju ofrojmë shërbimet më themelore të projektimit të paketimit. Nëse jeni duke kërkuar për një lloj paketimi specifik ose keni nevojë për ndihmë me dizajnin, ekipi ynë mund të ndihmojë.
Së dyti, ne ofrojmë shërbime të përpunimit dhe ridizajnimit të mostrave; nëse keni nevojë për to, mund të na kontaktoni për të marrë mostra falas të stokut. Ose na dërgoni dizajnin tuaj për të bërë mostrën tuaj.
Së fundi, ne ofrojmë shërbime të prodhimit në masë për të prodhuar në masë numrin e paketave që ju nevojiten. Në të njëjtën kohë, sistemi ynë i inspektimit të cilësisë do të konfirmojë cilësinë për ju.
Ne krenohemi me punën tonë dhe do të sigurojmë që produktet tuaja të duken më të mira. Me përvojën tonë shumëvjeçare në industri, mund të jeni të sigurt se jeni në duar të mira me ne. Na kontaktoni sot për të mësuar më shumë se çfarë mund të bëjmë për ju!
ZGJIDHJE E PAKETIMIT TË USHQIMIT

Qëllimi ynë: Siguria dhe Mbrojtja e Mjedisit

100% FSC i certifikuar i riciklueshëm

Si një prodhues eko-miqësor i paketimeve ushqimore me porosi, ne krenohemi që jemi lider në zgjidhjet e qëndrueshme të paketimit. Ne ofrojmë opsione të ndryshme paketimi miqësore me mjedisin që janë elegant dhe funksional. Qëllimi ynë është të ndihmojmë klientët tanë të zvogëlojnë ndikimin e tyre mjedisor duke ofruar produkte me cilësi të lartë.

Sigurimi i Sigurisë

Si furnizues i paketimit të ushqimit, siguria është konsiderata jonë e parë. Paketimi ynë është krijuar për të mbajtur ushqimin tuaj të freskët dhe pa kimikate të dëmshme. Certifikatat tona të ndryshme të kualifikimit do të bëhen bindësit më të fuqishëm për ju që të zgjidhni kompaninë tonë.
Certifikimi Bureau Veritas për SHAJIAZHUANG CHUANGMEI PAPER PRODUCTS CO., LTD në Hebei, Kinë. Dokumenti vërteton përputhjen e kompanisë me standardet FSC për produktet e letrës. Lëshuar më 15 qershor 2000, skadon më 14 qershor 2025. Paraqitet FSC dhe logo të tjera të lidhura në fund.
Licenca Kombëtare e Prodhimit të Produkteve Industriale
Licencë sanitare për ndërmarrjet prodhuese të produkteve dezinfektuese

Përshtypjet e blerësve

Puna me TrustPrints ishte një surprizë për ne. Ne jemi një biznes i vogël fillestar në kërkim të kutive të paketimit të ushqimit që i përshtaten imazhit të kompanisë sonë. Pas komunikimit me ekipin e TrustPrints, zbuluam se informacioni ynë përkatës nuk ishte mjaftueshëm gjithëpërfshirës dhe profesional. Ekipi i tyre na tregoi përvojën dhe aftësitë e tyre të pasura gjatë procesit të projektimit, duke na bërë të besojmë se ata janë një ekip shumë profesional. Mendoj se është e mençur të punosh me ta për një kohë të gjatë.
Leonard Knox
Si një kompani që ka provuar shumë furnizues paketimi, më duhet të pranoj se puna me TrustPrints ka qenë një sukses dhe ata na kanë vërtetuar se zgjedhja jonë është e duhura. Ekipi i tyre është shumë i durueshëm dhe i matur, dhe shërbimi është shumë i vëmendshëm. Është një përvojë e këndshme bashkëpunimi. Produkti përfundimtar i projektuar madje i tejkaloi pritshmëritë tona. Mendoj se kam gjetur furnizuesin fiks të paketimit të kompanisë sonë.
Adele Bessemer
Miku im rekomandoi TrustPrints dhe unë i besoj zgjedhjes së mikut tim. Në të njëjtën kohë, TrustPrints më ka dëshmuar me veprime praktike dhe paketim fizik se ata janë vërtet një furnizues i besueshëm paketimi. Unë jam një perfeksionist. Gjatë procesit të projektimit, ata bashkëpunuan me durim me mua për të ndryshuar modelin e paketimit dhe më dhanë sugjerime për rishikim deri në plotësimin e paketimit përfundimtar. Për të mos përmendur, procesi përfundimtar i transportit ishte gjithashtu shumë i qetë.
Nigel Nevin
Makinat industriale që përpunojnë rrotulla të mëdha letre me një punëtor në sfond.
Punëtor që inspekton makineritë në një mjedis industrial me pajisje dhe kuti.
Punëtorët me uniforma blu operojnë makineri në një objekt prodhimi të ndriçuar mirë.
Brendësia e magazinës që shfaq rrotulla të gjata të mbështjella me ngjyrë të bardhë, të siguruara me rripa të gjelbër, që qëndrojnë mbi paleta prej druri, nën një çati metalike të strukturuar me çati.
Brendësia e magazinës me rrotulla të mëdha letre kafe të grumbulluara, disa të shënuara me shënime të shkruara me dorë, nën një çati metalike me ndriçim natyral që filtron brenda.
Dyshemeja e gjerë prodhuese me makineri dhe stacione pune të gjelbra, e vendosur në sfondin e dritareve të mëdha dhe pajisjeve të rregulluara në mënyrë uniforme.
Objekt industrial modern me makineri të bardha, tavolina çeliku dhe kanale të sipërme.
Makineri ne nje objekt industrial me dysheme te gjelberuar me drita lart.
Një punëtor përdor një pirun në një magazinë me kuti të grumbulluara dhe rafte të etiketuara.

Ndalesa tjetër - Fabrika

Mirë se vini të vizitoni fabrikën tonë, ky është vendi për të dëshmuar mrekullinë, duke i kthyer vizatimet e dizajnit në paketim fizik. I gjithë procesi monitorohet rreptësisht dhe mjedisi sanitar kontrollohet rreptësisht. Cilësia është e garantuar, ju mund të jeni të sigurt për sigurinë.
Mëso më shumë

Procesi i porositjes

Merrni një kuotë paketimi

Zgjidhni llojin tuaj të dëshiruar të paketimit dhe specifikimet e personalizuara Na kontaktoni për një ofertë.

Konfirmoni mostrën

Zgjidhni të merrni mostrat tona falas të aksioneve ose të dizajnoni mostra të reja sipas nevojave tuaja të veçanta për të testuar madhësinë dhe cilësinë.

Vendosni një urdhër

Zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të transportit dhe bëni një porosi në platformën tonë.

Dërgo Dizajn

Na dërgoni me email skedarin tuaj të dizajnit, ne do të bëjmë veprën artistike për t'ju konfirmuar përpara prodhimit masiv.

Filloni prodhimin

Pasi vepra juaj e artit të miratohet, ne do të fillojmë prodhimin, i cili zakonisht zgjat 10-12 ditë pune.

Paketimi i anijes

Pas kalimit të inspektimit të cilësisë, ne do ta dërgojmë paketën në vendin tuaj të caktuar.

Pyetjet e bëra më shpesh

Cila është sasia minimale e rendit tuaj?

Normalisht MOQ është 500-1000 copë për dizajn të printuar me porosi në të.

Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?

Nëse dëshironi të rezervoni mostrat ekzistuese atëherë, ne mund të dërgojmë mostrën tonë të aksioneve për referencën tuaj.

Nëse dëshironi të printoni me porosi logon tuaj në paketë, atëherë duhet të paguani për të prodhuar koston e mostrës.

Sa ditë do të përfundojë mostra? Po për prodhimin masiv?
  1. Në përgjithësi 5-7 ditë pune për marrjen e mostrës.
  2. Zakonisht duhen 10-12 ditë pune për prodhim masiv.
Si të bëni një pagesë?

Ne pranojmë të paguajmë në llogarinë bankare të kompanisë sonë.

Ne gjithashtu pranojmë pagesa të llogarisë PayPal.

Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një kuotim?
  1. Na tregoni se çfarë madhësie të përshtatshme për ju.
  2. Sa sasi dëshironi të blini?
  3. Çfarë forme të veçantë kuti dëshironi? Nëse jo, atëherë ne sugjerojmë kutinë tonë të formës standarde për ju.
  4. Dëshironi të transportoni me ajër apo me anije nga deti? Ne mund të kontrollojmë koston e transportit për ju.
Si e dërgoni prodhimin e përfunduar?
  1. Me det ose me hekurudhë.
  2. Me aeroplan
  3. Nga DHL, FEDEX, UPS, etj.
sa depozitë për porosinë?

Për porosi të vogla, është më mirë të paguani shumën totale; në këtë mënyrë, si ju ashtu edhe ne mund të kursejmë koston e trajtimit të bankës.

Për porosi të mëdha pranojmë 30%-50% të pagesës.

Ejani me ne sot!

Tregojuni njerëzve paketimin tuaj unik, tani! na besoni, nëse jeni duke kërkuar për një furnizues të besueshëm të paketimit të ushqimit me porosi, nuk do të doni të na humbisni!
Filloni me TrustPrints